UZUN ÖMÜRLÜDÜRFlash kaşe kullanım klavuzuna uygun olarak kullanıldığı takdirde baskı kalitesinden hiç bir fedakarlık yapmadan 5.000 kez baskı yapar.

KENDİNDEN MÜREKKEPLİ BİR KAŞEDİRIstampa kullanmanıza ve ilave mürekkep doldurmanıza ihtiyaç duymazsınız. Kendinden mürekkepli bir kaşedir.

MATBAA KALİTESİNDE BASKI YAPARYüksek teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Bu sebeple küçük puntolarda dahi son derece okunaklı ve mükemmeldir.

EKONOMİKTİRYaptığı baskı adedini göz önünce bulundurduğunuzda baskı adedini fiyatına böldüğünüzde son derece ekonomik olduğunu göreceksiniz.

ÇOK RENKLİDİRİster 1, isterseniz 5 renkli baskı yapar. Uzun yıllardır dünya piyasalarında kazanılan tecrübeler sonucunda sistem kullanıcıya siyah, mavi, kırmızı, yeşil, mor olmak üzere 5 ana renk alternatifi sunmaktadır. İstenildiği taktirde renklerin tümü aynı kaşe içinde kullanılarak renkli kaşe üretilebilir.

ÜRETİM SÜRECİ SADECE 1 DAKİKADIRMevcut polimer sistemlerde kullanılan hiç bir yardımcı malzemeye ihtiyaç yoktur. Üretim süreci son derece kısadır.

BOYUT SEÇENEĞİ SUNAR35 değişik boyut seçeneği sunar. Böylece kullanıcıya ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabileceği çeşitli boyut alternatifleri sunar.

TEMİZDİRKendinden mürekkepli bir kaşe sistemi olduğundan mürekkebi akmaz, bulaşmaz ve kurumaz. Son derece temiz bir kullanım olanağı sunar.

TEKRAR DOLDURULABİLİRYeniden mürekkeplendirme işlemi son derece kolay olduğundan, mürekkep doldurulabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.

ERGONOMİKTİRUzun süren araştırmalar neticesinde elin, rahatça kavrayabileceği bir tasarımda ve dengeli baskı yapabileceği şekilde tasarlanmıştır.

SÜREKLİDİRBir kere satın alarak uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Gerektiğinde mürekkep takviyesi yapabilir, kaşe pedini değiştirebilirsiniz.


Ürün Kodu: 1000

Barkod:

200,00 TLYorum yapılmamış